fbpx
Close

Eesti läheb järgmisel nädalal toimuvale Fed Cupile algselt esitatud ja kinnitatud naiskonnaga

– Eesti Fed Cupi koondis eelmisel aastal. Seekord asendab Maileen Nuudit Katriin Saar / Foto: Igor Pissarev

Eesti Tennise Liit saatis täna pressiteate, mis puudutab Eesti Fed Cupi naiskonda. Tuletame meelde, et Fed Cupi turniir leiab aset 5.-8. veebruar Tallinki Tennisekeskuses.

Eesti Tennise Liidu pressiteatest johtub, et Fed Cupi naiskonna liikmed on järgmiseks nädalaks kinnitatud ning liikmete valikut kommenteerides sõnas naiskonna kapten Märten Tamla: „Eesti naiskonnas mängivad järgmisel nädalal toimuval Fed Cupil algselt kinnitatud mängijad Anett Kontaveit, Elena Malõgina, Katriin Saar, Saara Orav ja Valeria Gorlats. Kõik mängijad on grupi mängudeks põhjalikult valmistunud ning on oma koha Fed Cupi naiskonnas auga välja teeninud.”

„Naiskonna kokkupanemisel lähtusime lisaks sellele, et tegemist on Eesti tennise tippsportlastega ka sellest, et naiskond koosneks tugevatest meeskonnamängijatest ning Eesti pikaaegsest ja pühendunud esindamisest huvitatud sportlastest. Usun, et oleme teinud õiged valikud. Kutsun kõiki üles meie Fed Cupi naiskonnale kaasa elama ning neile pöidlaid hoidma! Peamine on nüüd lasta naiskonnal ja nende toetajatel mängudeks põhjalikult valmistuda ning meediatähelepanu asemel pühenduda viimastele treeningutele ja mängudele,“ lisas Tamla.

scroll to top