fbpx
Close

Eesti GP-etapi võitsid Laura Rahnel ja Denis Maijorov

Võitja Laura Rahnel (vasakul) ja finalist Anet Angelika Koskel. / Foto: Martin Valgmäe

Tondiraba tennisekeskuses võitsid Eesti GP-etapi noorteklassi kuuluvad Laura Rahnel ja Denis Maijorov.

Naiste üksikmängus tegi üle pika aja Eestis kaasa USA ülikoolis õppiv Anet Angelika Koskel, kes oli ka esimesena asetatud. Poolfinaalis kohtus ta Valeria Gorlatšiga ja võitis 6:3, 6:3. Gorlatš jõudis poolfinaali üsna kindlalt, sest tema tabeliosas langesi juba esimeses ringis välja mõlemad asetatud mängijad.

Tabeli alumise poole favoriit Rahnel (2) alustas kahe loobumisvõiduga, siis aga alistas veerandfinaalis Gerda Reinaru (5) 6:2, 7:6 ja poolfinaalis Anna Maria Tottrupi (4) 6:2, 6:4. Finaalis oli Rahnel Koskelist üle 6:4, 6:2.

Võitja Denis Maijorov (vasakul) ja finalist Georg Strasch. / Foto: Martin Valgmäe

Meeste üksikmängus kaotas esimesena asetatud Sten Hiiesalu teises ringis Kert Kilumetsale 2:6, 5:7. Kilumets jõudis ka poolfinaali, kus juhtis Georg Straschi (4) vastu 4:3, 40:15, aga pidi siis vigastuse tõttu andma loobumisvõidu.

Tabeli alumises pooles lülitas Denis Maijorov (6) veerandfinaalis välja teisena asetatud Aleksandr Kvitši tulemusega 6:4, 5:7, 6:2. Poolfinaalis võitis Maijorov Alex-Andre Ojassalu (3) 6:3, 7:6 ja finaalis ka Straschi 6:4, 6:7, 6:1.

Maijorova ja Strasch (1) võitsid koos paarismängu, kui alistasid finaalis Henry Inki ja Samuel Mandelkorni (4) 1:6, 6:3, 10:8. Ink ja Mandelkorn olid poolfinaalis suutnud välja lülitada Hiiesalu/Ojassalu (2) 6:4, 6:4.

Nagu Maijorov tuli kahekordseks võitjaks ka Rahnel, kes samamoodi mängis paaris talle finaalis kaotanud Koskeliga. Esimesena asetatud paar kohtas tõsist vastupanu veerandfinaalis, kus nad võitsid Nora Olivia Adamsoni ja Marie Johanna Lapimaa 3:6, 6:2, 10:6. Saanud aga sellest ootamatust tõkkest üle, võitsid Koskel/Rahnel kaks järgmist mängu kindlalt – nii poolfinaalis Lisette Aljas/Anna Maria Tottrup (3) kui ka finaalis Mariela Pluutus/Reinaru (2) alistusid võitjatele 6:1, 6:2.

scroll to top