fbpx
Close

Daniil Glinka võitis maailma 14. reketi vastu seti, kuid murdus teise seti keskel

Daniil Glinka mängimas Ortiseis. / Foto: Challenger Ortisei Facebook

Daniil Glinka mängis poolteist setti suurepäraselt endise maailma 14. reketi Kyle Edmundi (Suurbritannia) vastu, kuid kaotas Loughborough’ M25 turniiri teises ringis 6:4, 3:6, 2:6.

Glinkal õnnestus praeguseks edetabelis 539. kohale langenud Edmundi vastu murda palling kohe esimeses geimis. Glinka ise servis laitmatult ja esimese seti viies pallingugeimis kaotas ta kokku ainult kolm punkti.

Veel suutis Glinka servigeimi kindlalt võita teises setis seisuks 1:1. Järgmine servigeim venis pikaks, aga seal päästis Glinka murdepalli ja hoidis võrdsust. Tal oli omakorda murdepall seisul 2:2, kuid lõpuks murdis ikkagi Edmund ja asus 5:2 juhtima. Otsustavaks sai kolmanda seti avageim, mis kestis 14 punkti ja inglane võitis Glinka servi kolmandalt murdepallilt. Nüüd oli juba Edmund oma servil väga kindel ja mingit šanssi tagasi murda ei tekkinud. Vastane tegi ühe murde veel, aga arvatavasti võitnuks ka selleta.

Glinka võitis nimeka vastase vastu ässad 7:4, kuid topeltvigade (3:0) tõttu saadi otse servilt võrdselt punkte. Glinka esimese servi protsent 78 oli lausa suurepärane (vastasel 68), aga lõpuks ta protsentuaalselt võitis esimese servi punkte vähem (70 vs 72%).

Lisame veel, et Kenneth Raisma ja Oliver Ojakäär pole Manacoris ikka veel mängima saanud, sest seal sajab vihma. Kuigi õhtupoolikul võib sadu vaibuda, on ilm tennise jaoks ikkagi vilets – ainult 10 kraadi sooja.

Lisainfo: nüüdseks on selgunud, et mängud Manacoris jätkuvad hoopis siseväljakutel.

scroll to top