fbpx
Close

Daniil Glinka kaotas tugevale poolakale, teised eestlased alustavad homme

– Daniil Glinka / Foto: Igor Pissarev/ETL

Trimbachi (Šveits) ITF-i M25 turniiril ei olnud Daniil Glinkal loosiõnne, sest läks avaringis kokku teisena asetatud maailma 258. reketi Kacper Žukiga (Poola).

Glinka suutis seti võita, aga mängu kaotas 5:7, 6:3, 3:6. Murdeid oli vähe, ainult esimeses setis õnnestus mõlemal vastase serv võita. Aga Žuk tegi seda kaks korda pärast 2:4 kaotusseisu jäämist. Teises setis murdis Glinka vastase pallingu seisul 4:3 ja tagas setivõidu servi hoidmisega. Paraku vastas Žuk kolmandas setis samaga, murdes just kaheksandas geimis Glinka pallingu. Ässasid löödi väga palju ja selles osas sai Glinka justkui lohutusvõidu 16:15. Samas tegid mõlemad ka 7 topeltviga.

Paarismängus on Glinka partner taas Karl Kiur Saar, kes üksikmängus ei osale. Kuid nad alustavad turniiri homme. Ka Eesti kaks naismängijat alustavad homme. Elena Malõgina ei pääsenud Ricanys (Tšehhi) W40 turniiril põhitabelisse, sest kaotas kvalifikatsiooni teises ringis, Kuid ta on põhiturniiril paarismängus koos Emily Webley-Smithiga (Suurbritannia), kellega koos nad eelmisel nädalal Trnavas W60 turniiril avaringis kaotasid. Karta on nüüd sama tulemust, sest Malõgina/Webley-Smith kohtuvad esimesena asetatud tšehhitaride Anastasia Detiuci ja Jesika Maleckovaga.

Maileen Nuudi on Gonesse’is (Prantsusmaa) W15 turniiril asetatud teisena ja ta kohtub homme avaringis Briana Szaboga (Rumeenia, WTA 702), kes on alles 17-aastane, aga ei ole juunioride klassis silma paistnud.

scroll to top