Daniil Glinka jõudis Sloveenias paarismängu veerandfinaali

– Daniil Glinka / Foto: ETL/Igor Pissarev

Daniil Glinka oli üks neist vähestest Eesti tippmängijaist, kes riigi meistrivõistlustele eelistas osalemist ITF-i turniiril.

Glinka mängis Velenjes (Sloveenia) M25 turniiril, kus ta pääses otse põhitabelisse. Üksikmängu avaringis tuli tal aga vastu võtta 6:2, 3:6, 5:7 kaotus prantslaselt Ronan Joncour’ilt (ATP 697.). Glinka oli otsustavas setis 3:1 ees, aga lasi siis vastasel kahel korral järjest murda oma servi. Seisul 4:5 õnnestus Glinkal murre tagasi saada, aga järjekordne servigeimi kaotus 5:5-l otsustas. Selle mängu punktid lõppesid võrdselt 106:106 ja mõlemad mehed tegid viis servimurret.

Paarismängus liikus aga Glinka koos Aldin Setkiciga (Bosnia) avaringist edasi, kui nad võitsid Bor Artnaki ja Maj Premzli (Sloveenia) 3:6, 6:4, 10:5, aga kaotasid veerandfinaalis Duje Kekezile ja Frane Nincevicile (Horvaatia) 6:7, 0:6. Esimeses setis juhtisid Glinka/Setkic 5:2, aga pärast seda võitsid ainult ühe geimi.