Daniil Glinka jõudis Monastiri ITF turniiril mõlemas mänguliigis poolfinaali!

– Daniil Glinka püüab Monastiris finaalikohta mõlemas mänguliigis / Foto: Igor Pissarev/ETL

Meeste ITF-i turniiril Monastiris (M15) on väga hästi mänginud Daniil Glinka, kes oli ka tänases üksikmängu veerandfinaalis edukas ja jõudis seega nelja tugevama hulka.

Veerandfinaalis kohtus Daniil Glinka (ATP 860.) noorukese 17-aastase Chak Lam Coleman Wongiga (Hongkong, ATP 1685.) ja võitis tasavägise kolmesetilise lahingu tulemusega 4:6, 7:5, 6:2. Mängu võtmemoment oli ehk teises setis seisul 5:5, kui Glinka murdis vastase servi. Sealt alates läksid 10-st geimist 7 Glinkale, kes 14 ässa kõrval tegi 6 topeltviga. Vastane seevastu 6 ässa 8 topeltvea juures. Poolfinaalis on meie tennisisti vastaseks Liibanoni mängija Hady Habib (ATP 811.).

Teises ringis alistas Glinka kuuendana asetatud ameeriklase Dusty H.Boyeri (ATP 615.) tulemusega 6:3, 7:5.

Ka paarismängus on Glinkal väga hästi läinud. Koos Karl Kiur Saarega saadi veerandfinaalis jagu Alec Deckers (Holland)/Kody Pearsonist (Austraalia) 7:5, 5:7, 10:6 ja püütakse nüüd finaalikohta.