Daniil Glinka jõudis Itaalias juba poolfinaali

Daniil Glinka. / Foto: Igor Pissarev/ETL

Trento ITF-i M25 turniiril alistas Daniil Glinka veerandfinaalis kuuendana asetatud Tibo Colsoni (Belgia, ATP 431.) 6:4, 6:4.

Tegemist oli eakaaslaste (mõlemad 23) mänguga ja ka edetabelis asusid mõlemad viiendas sajas, aga Glinka pisut tagapool (489.). Formaalselt oli Glinka võit väga lihtne – mõlemas setis murdis ta vastase pallingu esimeses geimis ja siis hoidis oma. Kui lihtne mäng tegelikult oli, seda muidugi ainult punktidest järeldada ei saa, kuid vastasel oli kummaski setis ainult üks murdepall ja neist teises setis nö viimase võimalusena seisul 5:4 Glinka kasuks. Enamasti olid punktid siiski lühikesed, sest 20 geimi kestsid ainult tund ja 8 minutit,

Colson võitis ässad 13:5 ja esimeselt servilt teenisid mõlemad 83% punktidest. aga teise servi punkte võitis Glinka 58 ja vastane 46%.

Kristjan Tamm langes aga Sharm el Sheikhi M15 turniiri veerandfinaalis välja, kui andis seisul 0:3 loobumisvõidu juunioride edetabelikohaga turniirile pääsenud Mees Rotgeringile (Holland). Tamm oli kahel eelmisel päeval mänginud kokku ligi kuus tundi.

Sharmis mängis ka Liisa Varul, kes jõudis koos Paula Cembranosega (Hispaania) paarismängus poolfinaali, kuid neljandana asetatud paar kaotas seal Annelin Bakkerile ja Sarah von Emstile (Holland) 1:6, 1:6.