fbpx
Close

Daniil Glinka ja Karl Kiur Saar võitsid paarismängu

– Daniil Glinka / Foto: Igor Pissarev/ETL

Monastiri ITF-i M15 turniiril alustasid Daniil Glinka ja Karl Kiur Saar põhitabeli võistlust paarismänguga, kus nad koos alistasid avaringis Itaalia paari Stefano Reitano/Luca Tomasetto 6:4, 7:5.

Esimeses setis hoidsid mõlemad paarid servi üsna kindlalt, kuid Eesti mängijatel õnnestus siiski ainus murre seisul 4:4. Itaallastel ei olnud ühtki murdepalli. Seevastu teises setis läks kõvaks murdmiseks. Glinka/Saar juhtisid juba kahe murdega 3:0, aga andsid need mõlemad tagasi ja vastased viigistasid 3:3. Uus murre viis Eesti paari ette 5:3, kuid vastastel õnnestus tagasi murda 5:5. Juhtus aga nii, et itaallased ei saanudki selles setis ette, kuigi alustasid servimist, sest seisul 5:5 murdsid eestlased uuesti ja võitsid.

Statistika näitab, et Glinka/Saar olid esimesel servil märgatavalt paremad. Nad lõid esimest pallingut sisse 75% (vastased 60%) ja võitsid sellelt 76% punktidest (vastased 55%). Ülihästi realiseerisid Glinka/Saar ka murdepalle – 7st 5. Teises ringis kohtub Eesti paar prantslaste Sean Cuenini ja Sascha Gueymard Wayenburgiga, kes alistasid kolmandana asetatud kaasmaalaste duo.

scroll to top