fbpx
Close

Kaks Indian Wellsi poolfinalisti jätsid Moskvas mängu pooleli

Jelena Ostapenko. / Foto: AP/Scanpix

Nii Jelena Ostapenko (Läti) kui ka Ons Jabeur (Tuneesia, 5) andsid täna Moskva WTA turniiri avaringis vastasele poole mängu pealt loobumisvõidu.

Täpsemalt pidas Ostapenko vastu rohkem kui pool mängu ja loobus Andrea Petkovici (Saksamaa) vastu kaotusseisul 6:2, 0:6, 0:2. Nii on nüüd ka teada, et 34-aastane Petkovic (WTA 79.) on Anett Kontaveidi järgmine vastane. Jabeur andis Jekaterina Aleksandrovale (Venemaa) loobumisvõidu seisul 1:6, 0:1.

Ostapenkol ja Jabeuril on nii palju ühist, et reedel (Moskva ja ka Tallinna aja järgi laupäeva öösel) mängisid mõlemad alles Indian Wellsis poolfinaali. Ajavahe California linna ja Venemaa pealinna vahel on lausa 10 tundi ja lennureisi arvestades oli mõlemal aega kohaneda natuke üle kahe päeva.

Anettil on kahe tänase loobujaga võrreldes vaid nii palju erinevust, et tema sai Euroopasse naasta päeva võrra varem. Kuid Jabeuri ja Ostapenko loobumisi arvestades on oht, et ka Eesti esireketile jäi ajavahega harjumiseks liiga vähe aega. Tänases mängus Katerina Siniakova vastu see veel tunda ei andnud, kuid Anett ei olnud siiski väljakul nii energiline nagu tavaliselt.

scroll to top