fbpx
Close
PAF.ee

Carlos Alcarazi treener: võrdlus Nadaliga on liiast

– Carlos Alcaraz / Foto: Facebook

Tennisnet juba kirjutas detsembris loo Hispaania tulevikulootusest Carlos Alcarazist, kuid nüüd on tema treener Juan Carlos Ferrero pisut mures, et igasugused võrdlused võivad 17-aastasele mängijale pinge peale panna.

“Oleme püüdnud talle luua oma mulli,” tõi Ferrero võrdluse koroonaviiruse ajal spordis populaarseks saanud terminiga. “Mõistame, et temast räägitakse juba palju, aga kogu meie meeskond hoolitseb selle eest, et ta jääks rahulikuks. Mõistame, kui teda võrreldakse parimatega, aga teisest küljest on sellel miinuseid, sest see võib põhjustade mittevajalikku lisapinget.”

Ferrero sõnul on Alcarazil tulnud kõik suurepäraselt välja, aga nad püüavad minna oma teed. “Võrdlus Rafaga (Nadal – toim.) on siin täiesti liiast, sest teame, et Rafa saavutusi on võimatu korrata. Carlos peab keskenduma tennisele ja tegema palju tööd, siis kaasnevad ka tulemused,” sõnas Ferrero.

Alcaraz (ATP 138.) läbis Dohas ka Australian Openi kvalifikatsiooni ja mängib esmakordselt suure slämmi põhiturniiril. Sügisel üritas noor hispaanlane kvalifitseeruda ka Prantsusmaa lahtistele, kuid kaotas valikturniiri esimeses ringis.

scroll to top