fbpx
Close
PAF.ee

Bencic kaotas Kerberile, Anett Kontaveit tõuseb karjääri kõrgeimale kohale

Angelique Kerber (vasakul) ja Belinda Bencic pärast Indian Wellsi poolfinaali. /
Foto: USA Today/Scanpix

Viimasel ajal väga heasse hoogu sattunud šveitslanna Belinda Bencic (23. asetus) kaotas Indian Wellsi turniiri poolfinaalis Angelique Kerberile (Saksamaa, 8) 4:6, 2:6, mis tähendab, et Anett Kontaveit tõuseb maailma edetabelis karjääri kõrgeimale 19. kohale.

Edetabel avaldatakse esmaspäeval, kuid jooksev seis on nüüd kindel, sest turniiri finalistidest on Kerber niikuinii Anettist parajalt ees, aga suurüllataja Bianca Andreescu (Kanada) muidugi nii kõrgele tõusta ei saa. 18-aastane Andreescu lülitas möödunud öösel välja Elina Svitolina (Ukraina, 6) 6:3, 2:6, 6:4 võiduga. Andreescu kohta saate lisainfot siit.

Kontaveidil on praegu 2465 WTA punkti ning Bencic tõuseb uuel nädalal 2420 punktiga täpselt tema taha 20. kohale. Vähem kui 200 punkti eespool on Eesti esireketist Garbine Muguruza (Hispaania) ja Qiang Wang (Hiina). Andreescu on jooksvas tabelis 33., aga turniiri võidu korral kerkiks lausa 24. kohale Jelena Ostapenko (Läti) järele. Kui võidab Kerber, tõuseb sakslanna Naomi Osaka (Jaapan) järel teiseks, kaotuse korral oleks ta neljas.

scroll to top