fbpx
Close

Austraalia tennisistid löövad ässasid, et toetada tulekahjude kustutamist

Alex De Minaur annetas suurima summa, aga ta pole eriline ässade lööja. / Foto: AP/Scanpix

Austraalia tipptennisistid on kuulutanud välja kampaania, et iga nende poolt Australian Openil või sellele eelnenud turniiridel löödud äss annab teatud summa riigi laastavate tulekahjude kustutamise toetuseks.

Kogenud Samantha Stosur teatas esimesena, et annetab iga tema löödud ässalt 200 dollarit tulekahjumeeskondade rahaliseks abistamiseks. Kohe järgnes sama summaga Nick Kyrgios, kellelt tõotab raha tulla märksa rohkem kui Stosurilt, sest ta lööb teadupärast üsna palju ässasid.

Seejärel teatas John Millman, et tema ei ole siiski nii kõva tennisist kui Stosur või Kyrgios ning seepärast piirdub 100 dollariga igalt ässalt. Ent Alex de Minaur suurendas hoopis summa 250-ni ja põhjendas: “Pean lubama rohkem, sest ma ei ole nii suur ässade lööja!” Seega on tõenäoline, et Kyrgios annetab kokkuvõttes ikkagi suurema summa. Mõned vähemtuntumad mängijad tulid ka välja väiksema summaga.

Nüüd oodatakse, et kampaaniaga liitub ka naiste maailma esireket Ashleigh Barty, kes pole veel jõudnud kaasmaalaste üleskutsele reageerida.

scroll to top