fbpx
Close

Dominic Thiem võitis Berliini turniiri

– Dominic Thiem / Foto: AFP/Scanpix

Berliinis Steffi Grafi staadionil pidi täna lõppema ACES Tour’i esimene osavõistlus, kuid vihma tõttu jõuti lõpuni viia vaid meeste turniir.

Algus venis umbes kuus tundi, siis pääsesid Dominic Thiem (Austria, ATP 3.) ja Matteo Berrettini (Itaalia, 8.) väljakule. Kuna mängitakse murukattel, siis oli kohtumises vaid üks servimurre, mille tegi Thiem teises setis seisul 3:3. Austerlasele kuulus ka võit 6:7, 6:4, 10:8. Otsustavas tie-break’is oli Thiem juhtiv pool, kuid lõpus tuli Berrettini 4:8 kaotusseisust järele 8:9. Siis aga servis Thiem ja lõpetas mängu.

Poolfinaalis oli Thiem alistanud Jannik Sinneri (Itaalia, 73.) 6:3, 7:6 ja Berrettini Roberto Bautista Aguti (Hispaania, 12.) 4:6, 6:3, 10:6.

Kui vihm ei lasknud teisi tänase päeva mänge pidada, otsustasid korraldajad, et sel turniiril samuti ette nähtud 3. koha kohtumised jäävad ära, aga naiste finaal Elina Svitolina (Ukraina, WTA 5.) ja Petra Kvitova (Tšehhi, 12.) vahel toimub neljapäeval. See on ainus vaba päev, sest reedel algab Tempelhofi lennuväljal ACES Tour’i teine etapp.

Teisipäeval peetud naiste poolfinaalides alistas Svitolina Anastasija Sevastova (Läti, 43.) 7:6, 6:3 ja Kvitova Kiki Bertensi (Holland, 8.) 6:3, 6:2. Teises setis tegi Kvitov nn “kinnise muna”, kui võitis seisult 0:2 kuus geimi järjest.

scroll to top