fbpx
Close

Anett Kontaveit paarismängus avaringist edasi ei saanud

Anett Kontaveit ja Darja Kasatkina Abu Dhabis. / Foto: Zumapress/Scanpix

Anett Kontaveidi paarismängupartneri Darja Kasatkina (Venemaa) jaoks said Australian Openil samal päeval kaks turniiri otsa, kuid Eesti esireket õnneks jätkab veel üksikmängus.

Nimelt kaotas Kasatkina kolmapäeval kõigepealt üksikmängus Arina Sabalenkale (Valgevene, 7) 6:7, 3:6 ja siis koos Anettiga Aliona Bolsovale (Hispaania) ja Jasmine Paolinile (Itaalia) 6:7, 2:6.

Nagu tavaliselt Kasatkina/Kontaveidi paarismängus juhtub, oli selles kohtumises palju servimurdeid. Eesti/Venemaa paar murdis vastaste servi viiel, aga Lõuna-Euroopa paar seitsmel korral. Esimeses setis olid Kasatkina/Kontaveit neli korda murdega ees, aga kõigil juhtudel murdsid vastased kohe järgmises geimis tagasi. Viimast korda tegid nad seda seisul 4:5, kui nad olid taga 30:40, seega oli Kontaveit/Kasatkinal ka üks settpall. Teises setis läksid aga Bolsova/Paolini kahe murdega ette ja säilitasid edu. Murdepallide realiseerimine võiski olla kohtumise võti, sest Kasatkina/Kontaveidil õnnestusid 20st murdepallist 5, aga vastastel 10st 7.

Muide, Kasatkinal oli samamoodi üksikmängus võimalik servida setivõiduks esimeses seti seisul 6:5, aga sealgi jäi tal see võimalus kasutamata.

scroll to top