fbpx
Close

Anett Kontaveit mängib juunioride slämmivõitjaga homme lõunal

Anett Kontaveit Wimbledonis. / Foto: AP/Scanpix

Anett Kontaveidi (1) ja Lucie Havlickova (Tšehhi, WTA 787.) kohtumine Praha WTA turniiri 2. ringis toimub peaväljaku teise mänguna.

Esimene mäng algab neljapäeval kell 12, mis eeldab, et Anetti kohtumist võime oodata alates kella 13.30st. Kes on 17-aastane Havlickova, sellest kirjutasime juba eile avavooru mängu järgses kommentaaris. Eraldi eelvaadet kohtumisele ei tule, sest nagu võite lugeda, on Havlickoval saavutusi vaid juunioride konkurentsis, aga taoline mängija läheb loomulikult iga kuuga tugevamaks ja tema tegelik tase ei ole kindlasti maailma 787. koht. Tegemist on ikkagi Prantsusmaa lahtiste noorteturniiri võitjaga. kuid Prahas mängitakse kõvakattel, mis peaks Anetti niigi selget favoriidiseisust veelgi tugevdama.

Anetti võidukoefitsient ennustusportaalis Paf on lausa 1,01, mis on põhimõtteliselt kõige väiksem, sest 1,00 tähendaks, et võit on sajaprotsendiline, aga seda spordis ei tohiks olla. Kui eile Jekaterina Gorgodze (Gruusia, WTA 126.) vastu oli Anetti koefitsient 1,05 (ca 95% võidušansse), siis tegelikult võiks Havlickova isegi rohkem geime võita kui Gorgodze (ühe), aga sisulisi lootusi noorel tšehhitaril pole. Võib arvata, et Havlickoval on siiski hea meel maailma 2. reketiga kohtuda, sest see annab kõvasti kogemusi.

scroll to top