Andrea Roots ja Mariela Pluutus üllatasid asetatud mängijaid

– Andrea Roots / Foto: Viktor Burkivski

Bergenis peetaval Tennis Europe U14 vanuseklassi 3. kategooria turniiril Paradise Cup suutsid nii Andrea Roots kui ka Mariela Pluutus 2. ringis alistada edetabeli põhjal endast tugevama vastase.

Roots võitis kolmanda asetusega Zoe du Pasquier Jenseni (Taani) 7:5, 6:3. Euroopa U14 tüdrukute edetabelis asub Roots 553. ja Jensen 146. kohal ehk siis vahe üle 400 koha. Roots kohtub veerandfinaalis kuuenda asetusega Sara Panteliciga (Belgia).

Pluutus sai jagu neljanda asetusega Uma Bakaitytest (Leedu) 6:3, 6:3. Pluutus on edetabelis 956. ja Bakaityte 170. Mingil viisil oli selles mängus tegemist ka revanšiga, sest eile olid Roots ja Pluutus paarismängus kaotanud Bakaitytele ja teisele leedulannale Smilte Bakytele. Pluutus kohtub veerandfinaalis 8. asetusega taanlanna Emilie Just-Bomholtiga.