fbpx
Close

Alkmaaris jätkab Malõgina üksikmängus ja Ivanov paarismängus

– Elena Malõgina / Foto: ETL/Igor Pissarev

Alkmaaris (Holland) peetakse sel nädalal samaaegselt naiste ja meest ITF-i turniir, kuid auhinnafond on erinev – meestel 25 000 ja naistel 15 000 dollarit. Kokku kolm Eesti mängijat teeb seal kaasa, ühe jaoks on turniir kahjuks juba lõppenud.

Elena Malõgina (8) pääses otse põhiturniirile ja peab esimese ringi kohtumise mehhiklanna Maria Jose Portillo Ramirezi (WTA 694.) vastu kolmapäeval. Kuid paarismängus langes Malõgina teisipäeval välja, kui ta koos Mei Yamaguchiga (Jaapan) kaotas Hollandi paarile Quirine Lemoine/Gabriella Mujan 3:6, 2:6.

Maileen Nuudi (kvalifikatsiooni 7. asetus) võitis küll Dunya Charalampopoulose (Holland) 6:2, 6:0, kuid kaotas põhiturniirile pääsu otsustanud mängus Anouk Koevermansile (Holland, 16) 6:7, 3:6. Teisipäeval sai Nuudi koos Perla Nieuwboeriga (Holland) ka paarismängu avaringis lüüa teisena asetatud Hollandi paarilt Eva Vedder/Stephanie Judith Visscher 4:6, 5:7.

Kvalifikatsioonist pidi seekord alustama ka Vladimir Ivanov (7), aga temagi piirdus ühe võiduga. Pärast Jack Gibbensi (Suurbritannia) alistamist 6:2, 7:5 kaotas Ivanov Guy Den Heijerile (Holland, 10) 3:6, 6:7. Ent Ivanovil õnnestus koos oma kauaaegse paarilise Jan Sabaniniga (Venemaa, 4) edasi pääseda paarismängu avaringist, kus nad alistasid taas ühe Hollandi paari Dax Donders/Aloys Johannes Willem Van Baal 7:6, 6:2.

Antalyas M15 turniiril üritasid kvalifikatsioonist edasipääsu kaks eestlast, aga nii Kenneth Raisma kui ka Siim Troost piirdusid ühe võidu ja ühe kaotusega. Edasi ei saanud ka Elizabeth Jürna Porto W25 turniiril, aga teda peab kiitma, sest ta kaotas maailma 447. reketile Victoria Bosiole (Argentiina) väga napilt 2:6, 6:2, 10:12.

scroll to top