fbpx
Close
paf.com

Aadria tuuril pääses koroonaviirus vohama ja see katkestati

– Borna Coric / Foto: Reuters/Scanpix

Teatavasti andis maailma esireketi Novak Djokovici korraldatud turniiril, Aadria tuuri teisel etapil, positiivse tulemuse bulgaarlase Grigor Dimitrovi koroonatest. Peale seda olukord pingestus veelgi rohkem, sest positiivse tulemuse andis ka tema treener ja Dimitrovit võitnud horvaat Borna Coric.

Corici positiivse koroonatesti järel oli selge, et Aadria tuur jääb pooleli ja suure tõenäosusega selle turniiriga enam ei jätkata ka järgnevatel nädalatel. Momendil Zadaris katkestatud turniiril tuvastati ohtlik viirus lisaks mängijatele Dimitrovi treeneril Christian Grohil.

Turniir katkestati teise etapi lõppkohtumise eel, kus pidid mängima Djokovic ja venelane Andrey Rublev. Dimitrov lävis enne paha uudise ilmsiks tulekut mängijatest Djokovici, Rublevi, Dominic Thiemi (Austria) ja Alexander Zvereviga (Saksamaa).

Coric kirjutas oma Instagrami kontol: “Soovin, et kõik, kes on minuga viimastel päevadel kokku puutunud, teeksid testi! Mul on väga kahju, et sain kahju teha! Tunnen end hästi ja mul pole mingeid väliseid sümptomeid. Hoolige enda ja oma tervise eest.”

scroll to top