fbpx
Close

Grigor Dimitrov haigestus koroonaviirusesse. Kas Aadria tuur on sellega läbi?

Grigor Dimitrov mängimas 20. juunil Zadaris. Ilmselt oli mees siis juba haige. / Foto: Sipa Press/Scanpix

Aadria tuuri teisel etapil Horvaatia linnas Zadaris kaotas Grigor Dimitrov (Bulgaaria) esimeses mängus Borna Coricile (Horvaatia) 1:4, 1:4 ja pärast seda loobus jätkamisest haigestumise tõttu.

Täna selgus, et salakaval koroonaviirus oligi see, millesse Dimitrov haigestus. Igatahes tuuri etapi finaalmäng alagruppides kolm võitu kogunud Novak Djokovici (Serbia) ja Andrei Rublevi (Venemaa) vahel jäi pidamata. Adria Tour’i Facebooki lehel on ka öeldud, et just Dimitrovi haigestumise pärast esikohamängu ei peetud. “Täname pealtvaatajaid nende mõistva suhtumise eest finaalmängu mittetoimumise osas,” kirjutati Facebookis.

Esimene koroonajuhtum Aadria tuurilt oli seotud hoopis Serbia korvpalluri Nikola Jankoviciga, kes oli turniiril lihtsalt külaline, kuid osales koos tennisistidega esimese etapi lõpupeol. Kuna peol olid ka kõik teised tennisistid ja turniiriga seotud isikud, ei pruugi viirusesse haigestunute nimekiri veel piirduda ainult Jankovici ja Dimitroviga.

Aadria tuuri kolmas etapp pidi toimuma Montenegros, kuid sealsed korraldajad ütlesid turniirist ära, sest nende meelest ei järgi serblased piisavalt koroonaviiruse vastaseid meetmeid. Nüüd aga pole kindel, kas toimub ka juulikuine finaaletapp Bosnias, sest halbu sündmusi on olnud juba liiga palju.

Kuna terviseamet soovitab kõigil Dimitroviga kokku puutunud isikutel minna 14 päevaks karantiini, siis ilmselt polegi võimalik enam võistlust jätkata.

scroll to top
Inline
Inline