fbpx
Close

PAF Open ITF Futures turniirid pole enam mägede taga

– Tähtvere Tennisekeskus / Foto: Tähtvere Tennisekeskus

PAF Open ITF Futures turniirid on saanud Eesti tennisepublikule juba harjumuspärasteks sündmusteks. Tänavu erinevalt mullusest on kolme turniiri asemel kavas kaks PAF Openit, Tartus ja Pärnus.  

Tartu PAF Open stardib 27. oktoobril Tähtvere Tennisekeskuses kvalifikatsiooni mängudega, põhitabel alustab oma mängudega 29. oktoobril. Momendil on teada, et Eesti tennisistidest löövad kaasa Vladimir Ivanov, Kaur Kiur Saar, Kristjan Tamm, Robin Erik Parts, Siim Troost, Daniil Glinka ja Johannes Seeman. Neist Ivanov, Saar ja Tamm on otse põhitabelis. Turniiri korraldajal on veel võimalus jagada vabapääsmeid (wild card), mistõttu eestlaste ring nii põhitabelis kui kvalifikatsioonis võib laieneda. Vaipkattega väljakud, millel mängitakse, võivad valmistada üllatusi, sest sellisel kattel väga palju turniire ei peeta. Mullu võidutses Tartus soomlane Harri Heliövaara tšehh Zdenek Kolari ees. Eestlastest tegi parima etteaste Kenneth Raisma, kes jõudis veerandfinaali.

Pärnu PAF Openiga jätkatakse Pärnu Tennisehallis kohe peale Tartu turniiri. Eelinfo põhjal on Kenneth Raisma osalemine Pärnus küsimärgi all, sest ta läbib kaitseväe ajateenistust. Raismal oleks kaitsta mullune poolfinaalikoht. Võitjaks tuli eelmisel aastal aga ukrainlane Denys Mylokostov.

Auhinnafond mõlemal turniiril moodustab 15,000 USD

Mõlemat turniiri valgustab koha peal ka tennisnet.ee.

Tartu PAF Openi turniirileht.

Pärnu PAF Openi turniirileht.

 

scroll to top