fbpx
Close

Zverev sai Acapulco turniiril märatsemise eest lisakaristusi

– Alexander Zverev / Foto: Reuters/Scanpix

Maailma kolmas reket Alexander Zverev jäi ilma Acapulco turniiril teenitud punktidest, samuti pidi ta suu puhtaks pühkima auhinnarahast, mis teise ringi jõudmise eest oleks olnud 21 000 eurot.  

Kuid see pole veel kõik. Zverevile määrati teisipäevase paarismängu ajal märatsemise eest ka 40 000 US dollari (35 700 EUR) suurune rahatrahv.

Zverev ja tema hea sõber brasiillane Marcelo Melo kaotasid Suurbritannia/Soome duole Lloyd Glasspoolile ja Harri Heliovaarale 2:6, 6:4, 6:10.

Tennisnet kirjeldas juba kolmapäeval pärast matši toimunut:

Zverev surus võrgu juures vastaste kätt, aga pärast seda hakkas vihaselt reketiga peksma kohtuniku pukki, kusjuures need löögid ei läinud kohtuniku jalgadest kuigi palju mööda. Samal ajal kasutas Zverev inglisekeelset f-tähega
sõna ja süüdistas kohtunikku mängu ärarikkumises. Kui kohtunik hakkas pukist alla tulema, pööras Zverev uuesti ringi ja andis veel reketiga hoobi puki pihta, aga õigusemõistjat siiski ei tabanud.

Hiljem Zverev küll vabandas ja seda ka personaalselt kohtuniku poole pöördudes. Ta tõotas, et kunagi enam sellist asja ei juhtu. 

scroll to top