fbpx
Close

Vladimir Ivanov võitis paarismängus oma 15. ITF-i tiitli

Vladimir Ivanov. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Vladimir Ivanov tuli koos Alibek Kachmazoviga (Venemaa) Monastiri 15 000 dollari auhinnafondiga ITF-i turniiril paarismängu võitjaks.

Finaalis alistasid Ivanov ja Kachmazov Leedu paari Laurynas Grigelis/Lukas Mugevicius 6:4, 6:4. Võit tuli üpris rutiinselt, sest mõlemas setis murdsid Ivanov/Kachmazov leedulaste servi üsna kiiresti ja siis hoidsid oma pallingut kindlalt. Leedulastel oli kaks murdepalli vaid seisudel 40:40, mis samaaegselt oli ka servijate geimpall.

Ivanovile oli see ITF-i paarismängu turniiridelt kokku 15. tiitel. Kui 2016. aastal võitis Ivanov Kasahstanis samal turniiril nii üksik- kui ka paarismängu, oli tal tiitleid üksikus 7 ja paaris 9. Kuid pärast seda aastat on Eesti teine reket võitnud ainult paarismängudes kuus tiitlit juurde.

Kachmazov oli Ivanovi kümnes erinev partner, kellega koos ta on ITF-i tasemel võitnud. Vaid Venemaa mängijate Jan Sabanini ja Mihhail Fufõginiga (mõl 3) ning Maksim Ratnjukiga (2) on Ivanov võitnud rohkem kui ühe turniiri, ülejäänud seitsme paarilisega ühe tiitli. Korra oli Ivanovi võidukas paariline ka tema tänane vastane Mugevicius. Koos teise Eesti mängijaga on Ivanov võitnud korra – 2015. aastal Estonian Openil Markus Kerneriga.

scroll to top