Vladimir Ivanov ja Georg Strasch jõudsid Pärnus paarismängu veerandfinaali

– Vladimir Ivanov / Foto: Haide Rannakivi/ETL

Treeneri ja õpilase duett Vladimir Ivanov/Georg Strasch tõi Eestile eile ainsa võidu Pärnus ITF-i M15 turniiril Paf Open.

Nad alistasid Jack Karlsson Wistrandi (Rootsi) ja Vito Tonejci (Horvaatia) 7:5, 2:6, 10:8. Esimene sett tuli eestlastel nii-öelda kaks korda võita, sest esimene võimalus oma servil seisul 5:4, 40:15 läks käest. Kuid Ivanov/Strasch murdsid uuesti ja seisul 6:5 juba hoidsid servi. Teises setis olid vastased paremad, aga otsustava tie-break’i seisul 3:6 pööras Eesti paar mängu oma kasuks. Olles ühe minimurdega taga, läksid nad nüüd ühega ette 9:7. Järgmise punkti oma servil vastased veel võitsid, aga Ivanov/Strasch lõpetasid kohtumise enda pallingul.

Veerandfinaalis kohtuvad Ivanov/Strasch Daniel Little’i (Suurbritannia) ja Robert Strombachsiga (Saksamaa, 4), kes võitsid täna Aleksandr Kvitši ja Alex-Andre Ojassalu 6:4, 6:2.

Üksikmängu avaringis oli täna eestlastest ainsana võistlustules Hendrik Katmuk, aga ta ei saanud sakslaselt Philip Florigilt geimigi.

Homme alustavad üksikmängu ülejäänud neli eestlast. Kõik nad mängivad Vichy (C3) väljakul vastavalt teises, neljandas, viiendas ja kuuendas mängus. Kõige varem mängib Strasch, tõenäoliselt alustab ta kella 11 paiku, aga ilmselt juba pärastlõunale jäävad järjekorras Ojassalu, Kenneth Raisma ja Ojakääru mängud.

Kes on nende vastased ja kus eestlased tabelis paiknevad, näete siit.