Ühepoolsetes poolfinaalides jõudsid finaali Vladimir Ivanov ja Kenneth Raisma

Kenneth Raisma poolfinaalis. / Foto: Igor Pissarev, ETL

Eesti meistrivõistlustel ei kestnud meeste üksikmängu poolfinaalid kolmapäeval kaua, suhteliselt kindlalt pääsesid finaali Vladimir Ivanov (1) ja Kenneth Raisma (2).

Tegemist on eelmise aasta kordusfinaaliga, mullu võitis Ivanov 2:6, 6:2, 6:2, 7:5. Tiitlikaitsjal oli täna lihtsam, sest teisipäeval viietunnise veerandfinaali mänginud Siim Troost (6) ei suutnud piisaval tasemel vastupanu osutada. Näiteks 2019. aasta veerandfinaalis võitis Ivanov Troosti 7:6, 7:6, 7:6, aga nüüd 6:1, 6:2, 6:3. Lisaks Troosti väsimusele mängis ka Ivanov ise täna kindlamalt kui veerandfinaalis Johannes Seemani vastu.

Raisma alistas Karl Kiur Saare (4) 6:2, 6:4, 6:4. Kuigi Saarel õnnestusid kohati head ründelöögid, oli mängu kontroll tervikuna siiski Raisma käes. Oma pallingul ta kuigi palju võimalusi Saarele ei andnud. Kolmandas setis õnnestus Saarel saada servimurre tagasi seisuks 2:2, aga ta loovutas uuesti pallingugeimi. Seekord hoidis Raisma ühemurdelist edu juba lõpuni.