fbpx
Close

Tulemas on Viimsi harrastajate meistrivõistlused tennises

FORUS Spordikeskus Viimsi
Foto: Janar Kalmus, TEAM TENNIS

Laupäeval, 10.12.22 toimub FORUS Spordikeskus Viimsi tenniseväljakutel tenniseturniir TEAM TENNIS | Viimsi Open – Viimsi harrastajate meistrivõistlused tennises.

Turniiri korraldaja, tenniseklubi TEAM TENNIS juhatuse liige Janar Kalmus tutvustas, et Viimsi parimad harrastustennististid selgitatakse välja segapaarismängus. Seejuures peab üks paarilistest olema Viimsi valla elanik ning teine võib olla külaline. Turniirile on osalema oodatud kõik täiskasvanud harrastajad, kellel ei ole Eesti Tennise Liidu jooksva aasta GP sarja punkte. Kalmus lisas, et osalema on oodatud erineva tasemega mängijad, kuna lisaks üldvõitjale selgitatakse välja ka miinusringi võitja ning ka teise miinusringi parim paar, kes kõik saavad ka autasustatud.

Korraldajatele teeb rõõmu nii Viimsi valla kui ka kohalike ettevõtete huvi tennisesündmuse vastu. Auhinnafondis on nii Lavendel Spa Hotel lõõgastav puhkus kui ka Tallinn Viimsi SPA 18+ külastused. Haabneeeme rannas asuv OKO restoran on välja pannud kinkekaardid nii nagu ka Viimsi bowlingu ja piljardikeskus Kuulsaal, FORUS Spordikeskus ja Eesti esimene tenniseriiete bränd iCOURT. Viimsi Keskuses asuv Raasiku Õlletehas toetab oma toodetega ning tenniseklubi püsitoetajad Peenjoogivabrik Nudist, Veinisõber, Deimex Sport, GIVEN juveeliehted ning Tennis-zone.ee on ka sel korral õla alla pannud. Turniiri ametlik vesi on Värska Originaal ning järelpidu toimub Black Rose pubis, kus kõiki osalejaid ootab ka tervitusjook ja snäkivaagen. Turniiri tasu on 39€ osaleja kohta ning see sisaldab kinkekotti.

Tegevust jagub ka tugitoolisportlastele. Ennustusportaal PAF korraldab ennustusmängu, kus võitjate õigesti ennustajate vahel loositakse välja kingikott.

Turniiri tasub külastada ka siis kui veel ei oska hästi tennist mängida. Nimelt korraldab tenniseklubi TEAM TENNIS võistlusega samal ajal eraldi vaibahallis ka täiskasvanud algajate proovitrenne. Proovitrennis saab osaleda eelregistreeringuga ning Viimsi elanikule on selle maksumus vaid 10€ (külalistele 19€) ning see sisaldab treeneriga algajate rühmatrenni koos treeningvahenditega ja soovi korral järelpeol osalemist.

Tenniseturniirile registreerimine:

https://forms.gle/cgofsSrL47DVUmVr8

Algajate rühmatrenni registreerimine:

https://forms.gle/RTEqAkAnPNLLhxnaA

Lisainfo:

fb.com/teamtennis.ee

tour@teamtennis.ee

MTÜ TEAM TENNIS

TEAM TENNIS
scroll to top