fbpx

Töö kiire ja korralik: Jürgen Zopp võitis vähem kui tunniga

– Jürgen Zopp / Foto: Toomas Kuum

Vaid 55 minutit kestis L’Aquila (Itaalia) Challenger-turniiri esimese ringi kohtumine, kus Jürgen Zopp (ATP 447.) alistas prantslase Tom Jomby (410.) 6:2, 6:3.

Zopp oli täna tõrjetel üpris kindel ja ka serv toimis hästi, enne oma viimast pallingugeimi oli tal kirjas kuus ässa ning mitte ühtki topeltviga. Kahjuks ei ole saadaval mängust lõplikku statistikat, kuid esimese servi punkte võitis Zopp umbes 75%, mis on ka hea näitaja. Tõsi, vastane tegi seekord väga palju lihtsaid vigu ning eriliselt pingutama Zopp ei pidanudki.

Kuna L’Aquila 46 600 euro suuruse auhinnafondiga Challengeril on 48-line tabel, siis pääsesid 16 asetatut otse teise ringi ja Zoppi järgmine vastane ka teada – 13ndana asetatud hindu Sasikumar Mukund (ATP 285.). 22-aastase hinduga ei ole Zopp varem kohtunud.

Itaalias peetav Challenger on käesoleval nädalal ainus selle taseme turniir. Põhjus on ka selge – Challenger-turniiride peamine kontingent ehk maailma teise saja mängijad osalevad praegu US Openi kvalifikatsioonis. Nii ei olegi mõtet rohkem turniire korraldada, sest osalejaid ei jätkuks.

polar.com

See võib Sulle huvi pakkuda

Thiem alistas Federeri ja astus sammu poolfinaali suunas

– Dominic Thiem / Foto: AP/Scanpix Londonis algas pühapäeval ATP finaalturniir, kus Björn Borgi alagrupi …

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Inline
Inline