fbpx
Close

Tennisistide pokkeriturniiril saavutas esikoha Madis Tarum

– Pokkeriturniiri võitja Madis Tarum / Foto: Toomas Kuum

Tennisistide tegus laupäev, 29. september sai jalgpallimatši järel jätku suure pokkeriturniiriga. Turniir toimus Hilton Tallinn Park hotellis. Turniiril osalemiseks said kutse tennisistid, kes on Eesti Meistrivõistlustelt mõnes vanuseklassis (noored, täiskasvanud, seeniorid) võitnud vähemalt medali. Lisaks jagas korraldustiim paar wild card-i. 

Tegelikult on pokker tennisistide seas üsna populaarne juba aastaid ja väiksemaid turniire on varemgi peetud. Inimeste arvult oli seni üks suuremaid  Tchainik Cup raames 2007. aastal samas majas peetud pokkeriturniir. Selle aasta Tennisistide Pokker tituleeriti Eesti tennisistide mitteametlikeks meistrivõistlusteks. Välja pandi uhke rändkarikas.

No Limit Texas Holdem süsteemis alustas turniiri 39 mängijat. Pärast ligemale viit tundi kestnud jaotusi jõudis finaallauda kümme mängijat. Esimesele kuuele oli ettenähtud ka rahaline preemia, võitja lunastas sealhulgas ligemale 1000 eurot ning kuues koht veidi alla 200 euro. Finaallauas alustasid heitlust Madis Tarum, Marek Marksoo, Alo Ojassalu, Aron Voola, Gerd Koorits, Oskar Saarne, Erik Ambrosius, Henrik Raag, Marek Turu ja Heigo Karask. Osalejatest kõige kogenumad turniiripokkeri mängijad olid vaieldamatult Madis Tarum ja Marek Marksoo. Ja kuigi pokkeris lisaks kogemusele on teatav roll ka õnnelikul kaardijooksul, siis kolme parema hulka jõudsid ikkagi just Tarum ja Marksoo. Nendevaheline kemplus kukutas Marksoo konkurentsist ja nii jäi koos Tarumiga viimasena lauda tasa ja targu terve päev mänginud Alo Ojassalu. Madis Tarum oli aga nii heas positsioonis, et Ojassalul ei olnud praktiliselt võimalust Tarumi esikohta väärata.

Esikuuik: 1. Madis Tarum 2. Alo Ojassalu 3. Marek Marksoo 4. Henrik Raag 5. Marek Turu 6. Heigo Karask.

– Alo Ojassalu, Madis Tarum ja korraldaja Redt Reimal / Foto: Redt Reimal

 

scroll to top