fbpx
Close

Tennisesõbrad eelistavad suures poolfinaalis nooremat osapoolt

– Naomi Osaka ja Serena Williams / Foto: Reuters/Scanpix

Varahommikul kell 5 tulevad Austraalia lahtistel naiste poolfinaalis platsile 39-aastane Serena Williams ja 23-aastane Naomi Osaka. Tegemist on suure vastasseisuga, kusjuures just Osakat võis enne turniiri pidada Williamsi üheks suurimaks takistuseks saavutamaks oma 24 tiitlit suure slämmi turniiridel üksikmängus.

Seni on kolmest omavahelisest kohtumisest võitnud kaks Naomi Osaka. Kõige meeldejäävam on ehk 2018. aasta US Openi finaal, kus Jaapani tennisist jäi peale 6:2, 6:4. Mõlema tennisisti senised esitused Australian Openil on aga näidanud, et võib tulla ülimalt tuline lahing.

Tennisneti aktiivsete lugejate hulka kuuluv Facebooki Tennisesõprade grupp sai ennustada, keda nad näevad antud poolfinaali võitjana, Eelistus langes nooremale oponendile, Naomi Osakale – 66% häältest. Seda, et Osaka võidab kahes setis arvas siiski alles iga viies, mis tähendab, et oodatakse pigem võrdset mängu. Kolmesetilist Osaka võitu eeldab 44% ja vastupidi Williamsi nappi võitu 30% hääletanutest. Seda, et Williams võidaks kahes setis, arvas ainult kolm inimest.

scroll to top