fbpx
Close

Teisipäeval alustab Anett Kontaveit, võistlustules ka Maileen Nuudi

Anett Kontaveit pühapäevasel treeningul. / Foto: Igor Pissarev

WTA 250 turniiril Tallinn Open alustab teisipäeva õhtul avaringi mänguga esimesena asetatud Anett Kontaveit. Õhtuses sessioonis, mis algab kell 18, mängib kõigepealt Maileen Nuudi Donna Vekiciga (Horvaatia) ja pärast seda Kontaveit Xiyu Wangiga (Hiina).

Kui esimesed kolm üksikmängu venivad seitsme tunnini, võib õhtune osa ka hiljem alata, aga vähemalt peavad Eesti fännid arvestama kella 18ga. Võistluspäev ise algab Forus Tondi tennisekeskuses taas kell 11 ja ilmselt on tegemist kõige tihedama päevaga, sest kavas on seitse üksikmängu ja neli paarismängu. Muide, paarismängus alustab homme Eesti juurtega ameeriklanna Ingrid Neel, aga Elena Malõgina/Nuudi ja Kontaveit koos Erin Routliffe’iga mängivad ilmselt kolmapäeval.

Hommikupoolsetest üksikmängudest on seekord raske välja tuua keskseimat. Tasuks vast mainida, et kolmandas mängus (algab orienteeruvalt kella 15 paiku tuleb väljakule kolmandana asetatud Beatriz Haddad Maia (Brasiilia), kelle vastane on Xinyu Wang (Hiina), Anetti vastasest ühe tähe võrra erineva nimega tennisist. Väga tasavägine võib tulla kahe ameeriklanna Claire Liu ja Ann Li kohtumine, sest nad on enam-vähem ühevanused ja edetabelis lähestikku (Li 62. ja Liu 73., mõlemad 22-aastased).

Vaadake teisipäevast ajakava siit.

Kolmapäeval peaksid algama juba üksikmängu 2. ringi kohtumised, kuid sellele päevale jäävad ka kaks viimast avaringi mängu, millest ühes kohtuvad Kaia Kanepi – Jelena Ostapenko (Läti, 5) ja teises Shuai Zhang (Hiina) – Viktoria Kuzmova (Slovakkia). Nende mängud pandi hiljemaks põhjusel, et Ostapenko jõudis eelmisel nädalal Souli turniiril finaali ja Zhang Tokyos poolfinaali. Seega vajasid mõlemad aega Aasiast Euroopasse sõitmiseks.

scroll to top