ESS Kalevi firmaspordi turniiril oli edukaim Eesti Energia Spordiklubi

– Kalev Firmaspordi tenniseturniiri otsustavasse faasi jõudnud osalejad / Foto: ESS Kalev firmasport

Pühapäeval, 28. juunil, toimus Tallinna Kalevi Tenniseklubis traditsiooniline Eesti Spordiselts Kalevi firmaspordi tenniseturniir paarismängus kus osales kokku rekordilised 23 võistluspaari 17 ettevõttest.

Võisteldi kahes kategoorias – meespaarid ja segapaarid. Meespaaridest olid edukaimad Sven Vismann ja Raul Liinev Telia Spordiklubist, kes alistasid finaalis Eesti Energia Spordiklubi esindajad Margus Kase ja Rein Rooni tulemusega 8:3. Kolmanda koha mängus alistasid Merko Ehitus Eesti esindajad Marko Pajos ja Alar Lagus tulemusega 8:3 EASi esinduse Oliver Rätsep/Allan Dobrõš.

– Meespaaride seas tulid esikohale Sven Vismann ja Raul Liinev / Foto: ESS Kalev firmasport

Segapaaride turniiril osales kokku 15 võistluspaari ja edukaim neist oli Ericssoni esindus Liisi Koppel/Kristjan Abakanov kes 7:4 alistasid finaalis Luminori võistluspaari Eva Nei/Andrei Mitt. Pronksiheitluses alistasid Nordecon Betooni mängijad Alina Olivson/Magnus Velling numbritega 6:5 Elisa Spordiklubi võistluspaari Karin Kanepi/Mikk Mikker.

– Segapaarismängu võitjad Liisi Koppel ja Kristjan Abakanov / Foto: ESS Kalev firmasport

Kokku osales võistlustel 17 ettevõtet ja võitjana väljus Eesti Energia Spordiklubi. Võistlus läks igati korda ja kindlasti jätkatakse sellega ka tulevikus.

– Turniiri direktor Kristjan Jääts annab võistkondliku karika üle Eesti Energia Spordiklubi esindajale Rein Roonile / Foto: ESS Kalev firmasport