Svitolina ja Pliškova alustasid võiduga

Elina Svitolina (paremal) sai jagu Petra Kvitovast / Foto: EPA/Scanpix

Singapuris alanud WTA finaalturniiril tõi esimene päev Valge alagrupi mõlemas mängus kaasa üllatuse.

Naiste esikaheksa seas ei ole küll ükski tulemus suur üllatus, ent kihlveokontorid andsid täna eelise Petra Kvitovale ja Caroline Wozniackile, kes aga hoopis kaotasid. Esimeses mängus võitis Elina Svitolina Kvitovat 6:3, 6:3. Kvitova juhtis avasetis veel 3:2, aga kaotas siis neli geimi järjest. Teises setis otsustas vaid üks servimurre.

Teises mängus alistas Karolina Pliškova Wozniacki 6:2, 6:4. Siingi alustas kaotaja paremini, sest Wozniacki juhtis 1:0 ja vastase pallingul 40:15. Pliškova aga päästis murdepallid ja jätkuna võitis viis geimi järjest. Sarnaselt esimese mänguga otsustas siingi teise seti üks servimurre, mille Pliškova tegi kohe esimeses geimis.