Siim Troost langes Faros konkurentsist nii üksik- kui paarismängus

Siim Troost / Foto: wasaopen.fi

Siim Troost, kes esialgselt ei pääsenud M35 ITF turniiril põhitabelisse, sai sinna ikkagi lucky looserina. Loosi tahtel tuli tema vastaseks esimesena asetatud tshehh Michael Vrbensky.

Siim Troost (ATP 1613.) sai esimeses setis Michael Vrbenskyle (317.) päris hästi vastu. Ja kuigi Troost jäi taha 1:3, õnnestus tal seti keskel asuda juhtima 4:3. Paraku loovutas Troost olulise servi seisul 4:4. Seti viimases geimis oli korra seis ka 40:40, kuid avasett läks ikkagi Vrbenskyle 6:4. Teine sett oli juba ühepoolne ja Vrbensky võitis selle kindlalt 6:1.

Troost oli täna väljakul ka paarismängus. Koos Joao Eduardo Schiessliga (Brasiilia) olid väga lähedal pääsule veerandfinaali. Otsustavas setis omati ka ühte matshpalli seisul 9:8. Kahjuks tuli ikkagi vastu võtta valus kaotus Norra paarilt Viktor Durasovic/Lukas Lillengeen Hellumilt 6:4, 2:6, 9:11.