fbpx
Close

Selgusid naiste liigatennise üksikmängu Mastersi võitjad

– Karin Küttis ja Õnnela Urb / Foto: Liigatennise arhiiv

Detsembri alguses peeti naiste liigatennise mastersit. Kokku mängisid tublid võistlejad ligi 60 tundi ning aasta kõige olulisem liigatennise etapp oli igati oma nime väärt.

Kokku mängisid tublid võistlejad ligi 60 tundi ning aasta kõige olulisem liigatennise etapp oli igati oma nime väärt.

Naiste esiliiga võitis Õnnela Urb, kes alistas finaalis esimesena paigutatud Karin Küttise tulemusega 6-7(5) 6-3 10-8. Õnnela sõnul tõi talle edu suur võidutahe, ta võttis võidumängu kokku sõnadega: “Hirmsasti peab see pingutamine meeldima!”. Esiliiga poolfinaalidesse jõudsid veel Merlin Holter ja Malle Pärtel.

Naiste II liiga võidu saavutas Kai Uudeküll, kes finaalis alistas Liisi Järvesalu tulemusega 6-3 6-7(1) 10-6. Poolfinaalis olid esindatud ka Olga Tillo ja Reet Sepp.

Naiste III liiga finaalis mängisid esimese paigutusega Janika Roosimägi ja teise paigutusega Marina Juhanson. Paigutused pidasid paika ja Janika võitis tulemusega 7-5 4-6 10-7

Mõeldes tagasi möödunud aastatele, leiavad korraldajad, et tegu oli ühe tasavägisematest Mastersitest läbi aastate. Naiste liigatennise eestvedajad Li Rammelg ja Marina Hundt ning peakorraldaja Toomas Kuum soovivad kõigile rahulikku jõuluaega ning head uut tenniseaastat.

scroll to top