fbpx
Close

Segapaarismängu esikoht rändas paarile, kes võitis ka tunamullu

– Segapaarismängu võitjapaar Rajeev Ram ja Barbora Krejcikova / Foto: AFP/Scanpix

Austraalia lahtised on jõudnud finišisirgele. Laupäeva õhtuks on selgunud võitjad naiste üksik- ja paarismängus ning segapaarismängus. Pühapäeval saame teada võitja meeste üksik- ja paarismängus.

Segapaarismängu turniiril tuli esikohale peamiselt paarismängule spetsialiseerunud tennisistidest koosnev duett. Kuuendana asetatud Rajeev Ram (USA) ja Barbora Krejcikova (Tšehhi) kustutasid finaalis võõrustajate Matthew Ebdeni/Samantha Stosuri lootused tulemusega 6:1, 6:4.

Poolfinaalis olid Ram/Krejcikova paremad samuti Austraalia paarist Marc Polmans/Storm Sanders 6:3, 6:3 ja Stosur/Ebden Joe Salisbury (Suurbritannia)/Desirae Krawczykist (USA) 7:5, 5:7, 10:8.

Võitjapaarist nii palju, et see on nendele selles koosluses juba teine tiitel Austraalia lahtistel. Sama saavutusega said nad hakkama ka 2019. aastal. Krejcikovale on see aga lausa kolmas järjestikune esikoht Austraalias. Mullu tuli esikoht koos Nikola Mekticiga (Horvaatia) mängides.

Rajeev Ramile pole Austraalia lahtised veel sugugi läbi, sest homme tuleb ta koos Joe Salisburyga platsile meeste paarismängu finaalis.

scroll to top