fbpx
Close

Säärelihase rebendi tõttu on Simona Halepi osalemine Roland Garrosis tõsise kahtluse all

Nii lahkus Simona Halep väljakult arsti toel. / Foto: Zumapress/Scanpix

Maailma kolmas reket Simona Halep (Rumeenia) teatas, et MRI uuring tuvastas tema säärelihases väikese rebendi.

Teatavasti jättis Halep Rooma turniiril mängu pooleli 2. ringis sakslanna Angelique Kerberi vastu seisult 6:1, 3:3. Rumeenlannal oli valu nii suur, et ta talutati väljakult minema.

“MRI kinnitas kartusi, et mul on vasaku jala säärelihases väike rebend,” teatas Halep. “Sõidan koju ja alustan esmaspäevast taastusravi basseinis ja jõusaalis. Püüan jääda positiivseks ja teha selleks kõik, et kiiremini väljakule naasta.”

Spetsialistide arvates tähendab säärelihase väike rebend siiski seda, et Halepi osavõtt 30. mail algavatest Prantsusmaa lahtistest meistrivõistlustest on tõsise kahtluse all. Halepil on praegu kirjas 2019. aasta veerandfinaali punktid, sest mullu sügisel langes ta Pariisis välja 1/8 finaalis. Nüüd lähevad tal 2019. aasta punktid kindlasti kaduma, kui ta Pariisis kaasa ei tee. Maailma edetabelis võib ta seetõttu mõne koha loovutada.

Arvatavasti saab Halep terveks vähemalt Wimbledoni turniiriks, kus tal on kaitsta 2019. aasta tiitel, sest eelmisel aastal jäi turniir ära. Wimbledoni turniir algab 28. juunil.

scroll to top