Ojakäär võitis Sharm El Sheikhis Tamme

Oliver Ojakäär. / Foto: Vadim Samson

Kahe Eesti mängija kohtumine Sharm El Sheikhi ITF-i M15 turniiri teises ringis lõppes Oliver Ojakääru 6:3, 6:4 võiduga Kristjan Tamme üle.

Eriti võimas oli 18-aastane Ojakäär esimeses setis, kus ta nelja servigeimi jooksul loovutas vaid kaks punkti ja ise murdis Tamme servi kahes geimis. Teine sett oli tasavägisem, ühe murdepalli teenis ka Tamm ja väga tasavägine geim mängiti Ojakääru servil seisul 3:3, aga Tamm enam murdepalli ei saanud. Kuid viimases geimis murdis Ojakäär nulliga ja pääses veerandfinaali.

Tamm lõi 9 ässa Ojakääru 3 vastu, kuid esimeselt servilt võitis noorem mees märksa rohkem punkte – vastavalt 84 ja 68%.

Veerandfinaalis kohtub Ojakäär kolmandana asetatud Saba Purtseladzega (Gruusia, ATP 450.), kes on ka oma riigi esireket.