fbpx
Close

Rannatennises selgusid Eesti meistrid

Kahekordne meister Anette Mäelt. / Foto: Aldis Toome

Haven Kakumäe rannatennise väljakutel selgusid eelmisel nädalavahetusel Eesti meistrid kolmes mänguliigis – meeste ja naiste paarismäng ning segapaarismäng. Kahekordseks võitjaks tuli Anette Mäelt.

Naiste paarismängus oli Mäelt koos Anna Zadorožnajaga esimesena asetatud. Finaalis alistasid nad Renate Marilin Hinno/Grete Helena Roose (2) 6:1, 6:4, aga raskeima mängu pidasid meistrid hoopis poofinaalis, kus nad said Elina Kalvest ja Adelia Susist (4) jagu 4:6, 6:1, 15:13. Kolmandat kohta jagasid koos Kalve/Susiga õed Annela ja Liisa Pajumets.

Meeste paarismängus oli finaal äärmiselt tasavägine. Kert Kütt/Tarmo Uustalu (2) võitsid vendadepaari Andre-Kristopher ja Ken-Kristjan Toomjõe (5) 1:6, 6:4, 15:13. Toomjõed olid poolfinaalis välja lülitanud esimese asetusega Ragnar Jungi ja Ivar Taaniel Sepa 6:1, 7:5. Pronksile tulid ka Jarko Lipp/Tarmo Pillerpau.

Segapaaris võitis Mäelt koos Kurmo Annusega ja nad olid asetatud alles kaheksandana. Neli esimest mängu võitsid Annus/Mäelt väga kindlalt, kaasa arvatud veerandfinaalis teisena asetatud Sepp/Zadorožnaja 6:2, 6:1 ja poolfinaalis neljandana asetatud Liisa Pajumets/Jungi 6:3, 6:2. Finaalis tuli aga neil mängida otsustav tie-break, kui Annus/Mäelt võitsid Andre-Kristopher/Toomjõe/Hinno (3) 2:6, 6:3, 10:7. Esimesena asetatud Kütt/Kimberly Valgemäe kaotasid juba 3. ringis. Pronksile tulid lisaks Pajumets/Jungile Ken-Kristjan Toomjõe/Kalve. Seega oli neid, kes said kaks medalit, väga palju.

scroll to top