fbpx
Close

Raisma ja Glinka võitsid Bosnias paarismängu!

– Kenneth Raisma / Foto: Igor Pissarev

Eestile tuli täna ITF World Tennis Touri turniiri esikoht, kui Kenneth Raisma ja Daniil Glinka võitsid Brckos (Bosnia ja Hertsegoviina) 15 000 USD auhinnafondiga võistluse paarismängus.

Raisma/Glinka alistasid finaalis teisena asetatud Prantsusmaa paari Pierre Faivre/Maxime Tchoudakiani 6:4, 5:7, 10:3. Esimeses setis otsustas üks servimurre, mille Eesti paar tegi seisul 2:2. Teises setis jõudsid Raisma/Glinka 2:5 kaotusseisust viiguini, kuid võitsid viimases kahes geimis kokku vaid ühe punkti. Õnneks ärgati uuesti otsustavas tie-break’is. Eesti paar asus 6:1 juhtima ja pärast vastaste kaht punkti võideti järjest veel neli ja turniiri esikoht oligi käes.

– Daniil Glinka / Foto: Viktor Burkivski

Eestlaste 9 topeltviga (kahe ässa kõrval) polnud küll tore, aga esimene serv õnnestus siiski 65% ja sellelt võideti 77% punktidest – need on head näitajad. Vastastel õnnestus esimene serv ka 65%, aga punkte võideti taas 65%, mis on siiski tunduvalt vähem. Murdepalle realiseerisid Raisma/Glinka 5st 2 ja vastased 6st 2. Kuni tie-break’ini olid prantslased võitnud neli punkti rohkem, aga lõpuks jäi ka sellega Eesti paar peale 70:67.

Homme on Eestil võimalus teenida veel üks ITF-i turniirivõit, sest Heraklionis mängib finaalis Elena Malygina.

scroll to top