fbpx
Close

Brit Martin võitis Estonian Junior Openi!

– Brit Martin Kadriorus finaali mängimas / Foto: Igor Pissarev

Täna lõppes Kadriorus Tennis Europe U14 vanuseklassi 2. kategooria turniiri Estonian Junior Open, kus kaks esikohta jäi koju, need võitis Brit Martin (4) tüdrukute üksikmängus ja koos Andrea Rootsiga paarismängus

Vihmasaju tõttu edasi lükkunud ja mingiks ajaks katkestattud kohtumine ei alanud Martinile hästi, kuid ta tõi teises setis mängu pöörde ja võitis venelanna Anna Karasjovat 2:6, 7:6, 6:4.

Aga see polnud veel kõik: Martin tuli kodusel turniiril kahekordseks võitjaks, kui nad koos Andrea Rootsiga alistasid tüdrukute paarismängu finaalis Patricia Ungure Rogozevica/Liva Vevere (Läti) 6:2, 6:3. Eesti paar oli asetatud esimesena ja võttis oma ära.

– Markus Mölder finaalis pooltevahetuse ajal / Foto: Igor Pissarev

Markus Mölderil ei õnnestunud aga üksikmängu finaalis võita. Kuigi ta oli teises setis 3:1 ees, kaotas Mölder esimesena asetatud Marc Majdandzicile (Saksamaa) 2:6, 4:6. Kuid Majdandzic asub TE U14 edetabelis lausa 12. kohal ja oli selge favoriit 64. kohal asunud Mölderi vastu.

Poiste paarismängu finaalis oli Eesti samuti esindatud, ent Denis Maijorov ja lätlane Davis Rolis (4) kaotasid Majdandzicile ja Gustavs Dambisele (Läti, 1) 5:7, 0:6. Nii kordas Majdandzic sama, mida Martin tegi tüdrukute hulgas.

scroll to top