fbpx
Close

Prantsusmaa ja USA paar pääsesid Londonis poolfinaali

– Tennisbay / Foto: Pixa

ATP paarismängu finaalturniiril Londonis ei jäänud Nestor/Knowlesi nimelises alagrupis ükski paar kaotuseta ega võiduta.

Seni võiduda Lukasz Kubot (Poola) ja Marcelo Melo (Brasiilia) alustasid viimast vooru 7:6, 6:4 võiduga Oliver Marachi (Austria) ja Mate Pavici (Horvaatia) üle. Mõlemad paarid lõpetasid ühe võiduga, kuid Kubot/Melol enam edasipääsulootusi ei säilinud, sest neil oli halvem geimide vahe (setid mõlemal 2:4).

Marach/Pavic saanuks poolfinaali vaid juhul kui prantslased Pierre-Hugues Herbet ja Nicolas Mahut oleksid kindlalt kahes setis kaotanud seni täiseduga mänginud Mike Bryanile ja Jack Sockile (USA). Läks aga vastupidi: kindlalt 6:2, 6:2 võitsid hoopis prantslased ja teenisid grupis esikoha, kuid nende kõrval sai edasi ka USA paar.

Homsetes poolfinaalides kohtuvad nüüd Herbert/Mahut kolumblaste Juan Sebastian Cabali ja Robert Farah’iga ning Bryan/Sock Jamie Murray (Suurbritannia) ja Bruno Soaresiga (Brasiilia). Kaheksast paarist vaid kolm olid turniiril sellised, kus partnerid esindasid sama riiki, kuid just kõik need kolm pääsesid ka alagrupist edasi. Viiest “segapaarist” jätkavad ainult Murray/Soares.

scroll to top