fbpx
Close

Alexander Zverev pääses Londonis poolfinaali

– Alexander Zverev / Foto: AFP/Scanpix

Alexander Zverev (Saksamaa, 3) alistas ATP finaalturniiril Londonis Gustavo Kuerteni alagrupi viimase vooru mängus John Isneri (USA, 8) 7:6, 6:3 ja tagas pääsu nelja parema hulka.

Kui isegi Marin Cilic (Horvaatia, 5) võidab viimases mängus Novak Djokovici (Serbia, 1) ei pääse Cilic ikkagi edasi, sest tal on isegi 2:0 võidu korral kehvem settide vahe (temal 4:3, teistel 4:2). Küll aga tähendaks Cilici 2:0 võit, et siis hakatakse vaatame geimide vahet, kas parem on Djokovic või Zverev. Muul juhul on Djokovic kindlasti alagrupi võitja.

Zverevi ja Isneri mäng kujunes serviheitluseks. Esimese setis polnud kummalgi murdepalle. Tie-break oli tasavägine, kumbki ei pääsenud ette rohkem kui ühe punktiga. Seisul 6:5 tegi Zverev teise minimurde ja sellega oli sett läbi. Teises setis oli vaid üks murdepall Zverevil, kuid see just otsustas. Murre sündis Saksamaa tennisisti eduseisul 4:3.

Zverev lõi 18 ja Isner 10 ässa, topeltvigu tegid mehed vastavalt 2 ja 1. Kui lisada, et Zverevi esimese servi õnnestumisprotsent oli 75 (Isneril 62%), oli võitja serv lähedane ideaalsele.

scroll to top