Piret Ilves noppis igat värvi medaleid Austrias

– Piret Ilves ja Mari-Liis Parmas / Foto: Facebook

Poertschachis (Ausria) toimunud seenioride lahtistel Euroopa meistrivõistlustel jagus ka seekord medaleid Eestile.

Ja nagu tavaks saanud ei saa me ilma Piret Ilvese nimeta. Tõsi, Eestist olidki kohal vaid kaks tennisisti, Ilves ja Kurmo Annus. Naiste 45+ vanuseklassi üksikmängus saavutas Piret Ilves kolmanda koha. Tavapäraselt saatis teda suurem edu paarismängudes.

WD35+ klassis tuli Ilves koos Soomet esindava Mari-Liis Parmasega esikohale. Olulisimas mängus alistati Saksamaa duett Astrid Obermeier/Kristine Quadflieg 6:4 6:3. 35+ vanuseklassi segapaarismängus jõudis Ilves koos Lourely Alburoga (Filipiinid) finaali välja. Muideks Mari-Liis Parmas saavutas koos rootslase Jan Hedmaniga XD45+ klassis teise koha.

Meeste 40+ klassi üksikmängus pääses Kurmo Annus veerandfinaali tänu võidule austerlase Walter Schafferi üle 5:7 6:4 6:4. Kaheksa tugevama hulgas tuli aga vastu esimesena asetatud taanlane Kasper Warming (1) – kaotusenumbrid 0:6 1:6. Paarismängus riputati Kurmo Annusele kaela pronksmedal, ent seda ilma ühtegi mängu võitmata, sest osales vaid neli paari.