fbpx
Close

Petrik Tamtik ja Maarja Leinštrep võtsid kindlad võidud GP-etapil

– Petrik Tamtik / Foto: Viktor Burkivski

Eesti noorte GP-etapil sel nädalavahetusel vanuseklassis U12 mängisid poisid Laagri Tennisekeskuses ja tüdrukud Rakvere Aqva Spordikeskuses.

Poiste U12 I grupis ei andnud Petrik Tamtik kellegile mingit sõnaõigust. Nelja mängu peale kaotas ta vaid kaheksa geimi, kusjuures neist pooled 1. ringi mängus noorukese Samuel Mandelkorni vastu. Poolfinaalis võitis ta Sander Sootla 6:0 6:0 ja finaalis Ignas Grusniuse 6:0 6:2. Grusniusele kaotas poolfinaalis Henry Ink.

II grupis jõudsid finaali Tair Usmanov ja Ken Martti Birk. Seekord jäi peale Birk 6:3 3:6 6:0. Lohutusturniiridel noppisid esikoha Kim Dominick Karjus ja Jaagup Joonas.

Maare Spordi poolt korraldatud tüdrukute U12 GP-etapil Rakvere Aqva Spordikeskuses jõudsid I grupis finaali kaks esimesena asetatut, Maarja Leinštrep ja Grete Gull. Poolfinaalis oli Leinštrep parem Lisette Aljasest 6:4 6:3 ja Gull Adriana Rootsist 6:1 6:2. Finaalis Leinštrep Gullile suurt sõnaõigust ei andnud – 6:1 6:2.

II grupis saavutas esikoha Sofia Siddique, kes alistas finaalis Maribel Vetevoolu 6:3 6:0. Lohutuses tuli I grupis võitjaks Birgit Aja ja II grupis Emma-Maria Kirsimäe.

Poiste turniiritabelid.

Tüdrukute turniiritabelid.

scroll to top