fbpx
Close

Nädala lõpus toimub Tallinnas kolm rahvusvahelist rannatennise turniiri

– Rannatennise rahvusvahelised turniirid Ülemiste Beach House’is / Foto: Aldis Toome

Esimesed 2024. aasta rannatennise rahvusvahelised turniirid Eestis peetakse see nädal Tallinnas, Ülemiste Beach House’is (Valukoja 12). Kokku toimub kolm turniiri, millest kaks kuuluvad ITF-i võistluskalendrisse.

ITF-i BT10 Active Travel Open peetakse ühe päeva jooksul, 2. veebruaril. Võisteldakse mees- ja naiste paarismängus – mõlemas mänguliigis osaleb 16 paari.  

3.-4. veebruaril on kavas tasemelt tugevam ja 3700 eurose auhinnafondiga BT50 Tagaväli Tallinn Open, kus võisteldakse samuti mees- ja naispaaride arvestuses. Siin on aga turniiritabelid kaks korda suuremad – 32 paari.

Registreerinute seas leiame mitu maailma edetabeli esisaja ja nimekat rannatennisisti. Meestel on maailma esisajast osalemas viis mängijat: itaallased Luca Andreolini (ITF 51.)/Marco Faccini (39.) ja Andrea Serantoni (70.)/Andrea Veronesi (98.) ning sakslane Benjamin Ringlstetter (95.) koos kaasmaalasest partneri Alexander Baileriga (136.). Naiste konkurentsis on kohal neli esisaja rannatennisisti: itaallannad Giulia Cerutti (ITF 91.) ja Matilde Massai (Itaalia, 90.), sakslanna Sarah Bolsman (87.) ja lätlanna Greta Veinberga (62). Lisaks on palju sportlasi maailma edetabeli teisest ja kolmandast sajast, kelle seas ka mitmeid eestlasi.

Lisaks ITF-i turniiridele peetakse selle aasta uuendusena 03.-04. veebruaril veel segapaarismängu turniir PartyUp Mixed Open, mille auhinnafond moodustab 1500 eurot.  

Turniiride toetajad on eraisikud Raul Tagaväli ja Aleksandr Voronkov ning ettevõtted Saku Õlletehase AS, Beach Hous Ülemiste, Vitabalans, SkyWheel of Tallinn, PartyUP, Eesti Tennise Liit, Eesti Kultuurkapital ja Active Travel. 

Pühapäeval teeb turniiri otsustavatest mängudest ülekande Delfi TV

BT10 Active Travel Open info leiad SIIT.

BT50 Tagaväli Tallinn Open info leiad SIIT.

Jooksva info turniiridega seonduva kohta leiate ka siit: https://fb.me/e/1PoKLVuY39

scroll to top