fbpx
Close

Pärnus Paf Openil alustab homme kvalifikatsioonist kuus Eesti noortennisisti

– Martin Petuhov / Foto: Viktor Burkivski

Homme stardib Pärnus ITF World Tennis Touri kalendrisse kuuluv 15,000 USD auhinnafondiga meeste turniir Paf Open. Esimesel kahel päeval peetakse kvalifikatsioonimänge.

Põhitabelisse peaks pühapäeva õhtu seisuga mahtuma minimaalselt kuus Eesti tennisisti. Tänu edetabelikohale Vladimir Ivanov, Kristjan Tamm ja Kenneth Raisma ning vabapääsmele Daniil Glinka, Karl Kiur Saar ja Carl Bret Parko. See nimekiri võib täieneda, kui keegi vabapääsme saanud (tänu korraldajamaa staatusele) Eesti noortennisistidest murrab end kvalifikatsioonist läbi. See ei saa lihtne olema, sest esiteks on vaja võita kaks mängu ja teiseks omavad kõik esimese ringi vastased juba ATP või ITF punkte. Aga nagu sai ka eile kirjutatud, ongi kodused rahvusvahelised turniirid parimaks platvormiks saada häid kogemusi ja teenida esimesed edetabelipunktid maailma edetabelisse.

Kell 10:00 tulevad Pärnu Tennisehallis platsile Kevin Suvi ja Rasmus Isak. Peale Suvi mängu saab oma oskusi demonstreerida Markus Kristofer Sinivee. Mitte enne kella 12:30 jõuab järjekord Erko Nigula ja Gregor Marius Kliimaski kätte. Martin Petuhov on võistlustules viimasena, eeldatavalt kella 14-15 paiku.

scroll to top