fbpx
Close

Palju õnne, Kaia Kanepi!

Kaia Kanepi Pariisis. ( Foto: AFP/Scanpix

Täna saab 34-aastaseks Eesti kõigi aegade edukaim tennisist Kaia Kanepi, kes ka vahetult enne oma tähtpäeva tegi meile rõõmu Roland Garrosi turniiril Pariisis.

Just Pariisis tähistas Kaia 2001. aastal ka 16. sünnipäeva, kui oli päev varem võitnud juunioride suure slämmi turniiri. See oli esimene suur võit, aga hiljem on neid veel ja siin pole kahtlust, et just Kaial on Eesti tennise ajaloos enim saavutusi võitude ja muude tulemuste näol.

Suure slämmi veerandfinaal on märksõna, mis Kaiat saatnud läbi koku karjääri. Koguni kuus korda on ta selle tulemuseni küündinud. Kuid Kaia hea mäng ja korralik vorm Roland Garrosis andis tunnistust, et võime ikka loota veel paremale tulemusele. Kuus veerandfinaali on hea, aga samas nagu needus, et miks siis niisuguse suurepärase tiheduse juures pole üht veel paremat tulemust!?

Loomulikult jäävad Kaia karjääri tähistama ka neli WTA turniirivõitu ning seegi nimekiri võib pikeneda. Aga võidud võitudeks, tähtis on just see, et ligi kahekümne aasta jooksul on Kaia naelutanud Eesti tennisesõbrad telerite või arvutiekraanide taha, et elada kaasa suurepärasele ja ilusale mängule.

Palju õnne, Kaia Kanepi!

scroll to top