fbpx
Close

Paarismängus jõudsid Kenneth Raisma ja Vladimir Ivanov finaali

– Vladimir Ivanov ja Kenneth Raisma peale poolfinaali / Foto: Toomas Kuum

Paf Openi reedese mängupäeva lõpetasid paarismängu poolfinaalid. Neist ühes tegi kaasa Eesti duett Kenneth Raisma ja Vladimir Ivanov.

Turniiril kolmanda paigutuse saanud Kenneth Raisma/Vladimir Ivanov said poolfinaalivastaseks Poola paari Michal Mikula/Yann Wojciku, kes olid teise paigutusega. Ivanov oli üksikmängu avaringis alistanud Michal Mikula. Seega seisti teis korda võrgu eri pooltel.

Nagu tavaks saanud, tehti paarismängus vähe servimurdeid. Esimeses setis jäi kaks murdepalli meie meestel kasutamata, vastastel aga see ühel korral (3-st) õnnestus. Teises setis teenisid Raisma-Ivanov neid koguni seitse tükki ja korra sai see võimalus ka realiseeritud. Mõlemad setid lõppesid sama tulemusega 6:4.

Mängu saatuse otsustas pikk tie-break kümneni. Enamuse aja Raisma-Ivanov juhtisid ja olid vahepeal kahe minimurdega ees, 5:1, 7:4 ja 8:5. See aga veel võitu ei taganud, sest hoopis poolakatel oli kasutada kaks matšpalli, neist teine enda servilt. Õnneks tuldi raske olukorraga hästi toime ning võideti dramaatiline kiire lõppmäng 12:10. Finaal!

Finaalis lähevad Raisma-Ivanov kokku Rootsi-Soome paariga Filip Bergevi/Patrik Niklas-Salminen. See tähendab, et nii Ivanov kui Niklas-Salminen on püüdmas Paf Openil esikohta mõlemas mänguliigis.

scroll to top