fbpx
Close

Paarismängu finaal jäi ära, eestlased loobusid Raisma reielihase vigastuse tõttu

– Tennis / Foto: Picwizard

ITF-i 15 000 dollari auhinnafondiga turniiril Monastiris paarismängu finaali ei toimunudki, sest Kenneth Raisma ja Kristjan Tamm andsid loobumisvõidu tuneeslastele Anis Ghorbelile ja Aziz Ouakaa’le (4).

Raisma treener Andres Kuhi ütles Tennisnetile, et tema hoolealune oli juba üksikmängu finaali esimeses setis tõmmanud ära reie nelipealihase. “Kenneth oli väga heas vormis, aga see vihmapausi tõttu tihedaks muutunud graafik jättis oma jälje,” ütles Kuhi. “Kennethi enda sõnul poleks ta finaali kuidagi tohtinud kaotada, kui lihasega poleks midagi juhtunud. Tagantjärele targana võiks öelda, ta ta poleks pidanudki paarismängus osalema, aga kes seda ette teadis. Kennethil olid juba eilse päeva mängude järel jalad üsna läbi.”

Kuhi lisas, et järgmisel nädalal üritab Raisma Monastiris uuesti turniirivõitu. “Füsioterapeut ütles talle, et mõnest puhkusepäevast aitab,” edastas Kuhi. “Kuna seekord ei pea Kenneth kvalifikatsiooni mängima, siis ta alustab alles kolmapäeval põhitabeli esimese ringi kohtumisega. Paarismängus ta enam kaasa ei tee.”

scroll to top