fbpx
Close

Oma inimene Dubais: Maaren Olander innustas kohalikke eestlasi Anett Kontaveiti toetama

Maaren Olander (esiplaanil) Anett Kontaveiti toetamas. / Foto: erakogu

2013. aastast saadik Dubais elanud Maaren Olander-Doyle, kes noorpõlves kuulus Eesti paremate tennisistide sekka, oli mõistagi oma praeguses kodulinnas vaatamas ka Anett Kontaveidi teisipäevast mängu Sorana Cirsteaga.

Olander kirjutas Tennisnetile, kuidas ta Anettile kaasa elas ja mil viisil palju eestlasi kohale tõi: “Postitasin eestlased UAEs (Araabia Ühendemiraatide inglisekeelne lühend – toim) Facebooki lehele, et Anett mängib Dubais ja üritasin võimalikult palju eestlasi kohale saada. Meid oli seekord vist rohkem kui kunagi varem ja Rumeenia fännidest olime üle nii arvuliselt kui ka vokaalselt :-). Loodan, et Anettile meeldis meie ergutamine.

Päris närviline oli seal tribüünil istuda. Laupäeval käisin juba kvalifikatsiooni mänge vaatamas ja näha oli, et mingit kerget vastast sealt loota polnud. Kvalifikatsiooni tase oli uskumatu, sest Ungaris jäi turniir ära ja osa mängijaid tuli siia ning kvalifikatsiooni tabelit suurendati. Kuna oli juba hiline õhtu ja pisut eemal käis ka mängijate pidu – absoluutselt ei tea, kuidas mängijad üldse sellise muusika sees keskenduda suutsid – siis kahjuks toodi ja viidi mängijad “tagantukse” kaudu ning Anettiga kohtumine ja autogrammide küsimine jäi ära.”

Maaren lisas, et tema tennisesõbrannad klubist, mille koosseisus ta Dubais liigamänge mängib, läksid eile peaväljaku kohtumisi vaatama. “Aga kuna Anett mängib täna ka peaväljakul, siis tulevad nad mind ja Anetti õhtul toetama! Loodan, et täna tuleb ka paras ports eestlasi mängu vaatama!”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Kommenteeri
scroll to top