fbpx
Close

Daniil Glinka alustas võimsalt, Vladimir Ivanov jätkab kahel rindel

– Daniil Glinka / Foto: Igor Pissarev

Eesti meestennisistid alustasid kolmapäeval ITF-i turniiridel hästi, sest võidu said kirja nii Daniil Glinka kui ka Vladimir Ivanov.

Glinka mängib Sharm el Sheikhis 15 000 dollari auhinnafondiga turniiril ja tal ei olnud esimeses ringis raskusi neljandana asetatud Ryota Tanuma (Jaapan) alistamisega 6:2, 6:2. Tulemuse teeb eriti märkmisväärseks fakt, et Glinka (1023.) asub ATP edetabelis Tanumast (576.) ligi 450 kohta tagapool.

Oma pallingul oli Glinka väga kindel, alles viimases geimis teenis jaapanlane kaks murdepalli, kuid ei realiseerinud neid. Glinka lõi küll ainult kaks ässa ja tegi kolm topeltviga, ent esimeses servi õnnestumisprotsent (67) ja esimeselt pallingult teenitud punktid (83%) olid väga head näitajad. Tanuma sai oma servigeimides isegi alla poole punktidest (43st 20).

Ivanov oli 25 000 dollari turniiril Aktjubinskis (Kasahstan) võitnud üksikmängu avaringi kohtumise juba eile, kuid täna saavutas ta sama paarismängus koos Maksim Ratnjukiga (Venemaa). Nad alistasid Dmitri Bezbrodovi ja Daniil Ozernoi (Kasahstan) 6:2, 6:3. Kuid veerandfinaalis läheb Eesti/Venemaa paaril keeruliseks, sest nad mängivad esimesena asetatud Arjun Kadhe (India) ja Deniss Jevsejeviga (Kasahstan).

Glasgow’s ei saanud Kristjan Tamm (ATP 710.) siiski avaringis vastu maailma 426. reketile Evan Hoytile (Suurbritannia) ja kaotas 3:6, 1:6. Kuna Tamm langes koos Aleksander Donskiga (Bulgaaria) eile välja ka paarismängus, on tema jaoks turniir lõppenud.

scroll to top